Posušje uvjerljivo protiv Borca za kraj sezone

hšk posušje,FK Borac Banja Luka,premijer liga BIH natjecanje
HŠK Posušje

U posljednjoj utakmici sezone nogometaši HŠK Posušje danas su na svom terenu svladali Borac uvjerljivim rezultatom 3:0 i tako pobjedom okončali svoju povratničku sezonu u Premijer ligi.

Poveli su igrači Tonija Karačića u 30. minuti susreta. Brkić je skrivio jedanaesterac i dobio crveni karton. Siguran realizator s bijele točke bio je Serdarušić.

Igrača više Posušje je iskoristilo već do kraja prvog djela. U 42. minuti jedna lopta iz prekida je poslana na drugu vratnicu, glavom je u peterac spušta Lučić, a Pavković hvata volej i pogađa za 2:0. Sjajna akcija je to bila.

U nastavku domaći postižu još jedan pogodak. Igrala se 59. minuta kada je nakon dobrog ubačaja iz neposredne blizine Krišto glavom loptu pospremio u mrežu.

HŠK Posušje u ovoj sezoni je ostvarilo svoj cilj, a to je ostanak u društvu najboljih. Sezonu su 'Plavo-bijeli' zaključili na osmom mjestu s 37 osvojenih bodova, dok je Borac izborio plasman u Europu na trećem mjestu s 54 boda.