FOTO/VIDEO  Posušje u fantastičnoj utakmici slavilo protiv Željezničara

hšk posušje, FK Željezničar
HŠK Posušje

Odličnu utakmicu odigrali su danas na stadionu Mokri Dolac nogometaši Posušja i Željezničara u kojoj su na kraju slavili domaći rezultatom 3:2. Bio je to debi trenera Tonija Karačića na klupi Posušja koji nije mogao poželjeti bolji početak.

U prvom poluvremenu vidjeli smo nekoliko prilika na obje strane, no mreže su mirovale. Zato smo u drugom djelu vidjeli čak pet pogodaka.

U 57. minuti nakon ubačaja Lauša iz kuta glavom je loptu u mrežu poslao Krišto.

No, radost domaćih nije dugo trajala. Samo minutu kasnije do pogotka dolaze gosti. Štilić je ubacio iz kuta, a Kosorić pogodio mrežu domaćih.

U 64. minuti jedanaesterac za Posušje. Loptu na bijelu točku stavlja iskusni Josip Barišić no pogađa vratnicu.

Do prednosti Posušje dolazi zato u 71. minuti. Vukoja je ubacio, lopta dolazi do Serdarušića koji je šalje iza leđa Bendera.

U 82. minuti Željezničar ponovno vraća stvari na početak. Precizan je bio Štilić za 2:2.

No, samo minuti kasnije Posušje dolazi do trećeg pogotka. Ramović je asistirao Serdarušiću koji postiže svoj drugi pogodak na utakmici i tri boda Posušja.

Pobjedom je Posušje došlo do važnih bodova u borbi za ostanak u društvu najboljih, dok je Željezničar ostao na petom mjestu s 33 osvojena boda.