FOTO/VIDEO  Posušje srušilo Željezničar i upisalo prve bodove

Posušje Željezničar
HŠK Posušje

U 4. kolu Premijer lige Bosne i Hercegovine nogometaši HŠK Posušje svladali su na svom terenu Željezničar minimalnim rezultatom 1:0 i tako upisali prva tri boda u ovoj sezoni Premijer lige Bosne i Hercegovine.

Prvi su na utakmici zaprijetili domaći u 10. minuti kada je svoj udarac pokušao Brković, ali njegov udarac odlazi pokraj vrata.

U 24. minuti Posušje dolazi do pogotka. Dobro se okrenuo Karlo Kamenar, namjestio i fantastčno pogodio mrežu gostiju.

Do kraja poluvremena domaći su imali i još jedan pokušaj u 44. minuti, ali dobro je to obranio Muftić.

U nastavku se nastavlja dominacija Posušja. U 61. minuti sam je prema vratima gostiju išao Mandić, ali Cocalić odličnom reakcijom to spašava.

Pokušao je dvije minute kasnije i Željo preko Mekića, ali brani to domaći vratar.

U 83. minuti pokušao je i Krpić glavom nakon ubačaja Galića, no lopta odlazi preko grede, a bodovi ostaju na Mokrom Docu.