FOTO/VIDEO  Posušje srušilo aktualnog prvaka za prva tri boda u sezoni

Posušje - Borac
HŠK Posušje

U utakmici 4. kola Premijer lige Bosne i Hercegovine nogometaši HŠK Posušje danas su na svom terenu stadiona Mokri Dolac srušili aktualnog prvaka Borac. Slavili su igrači Denisa Ćorića rezultatom 1:0, a čovjek odluke bio je Dominik Begić koji je mrežu gostiju pogodio u 44. minuti. Samo minutu kasnije Posušje je ostalo s deset igrača kada je drugi žuti karton dobio Lauš.

No, na terenu se manjak igrača kod "Plavo-bijelih" nije osjetio. Držali su se domaći igrači dobro sve do 66. minute kada je i Borac ostao s igračem manje. Direktni crveni karton Milojević. Mogli su Posušaci pred kraj utakmice i do drugog pogotka. Sam je pred vratima gostiju nakon asistencije Blagojevića bio Luka Begić, ali njegov udarac odlazi preko vrata. Do kraja utakmice Posušje je sačuvalo prednost i osvojilo tri važna boda.

U drugoj utakmici dana Sarajevo je na gostovanju slavilo kod Rudara, dok su Radnik i Velež svoj susret počeli u 19 sati.