Posušje se vratilo na pobjedničke staze, velika pobjeda kod Zvijezde

Zrinjski Posušje

U 8. kolu Premijer lige BiH, nogometaši HŠK Posušje svladali su na gostovanju Zvijezdu 09 rezultatom 0:2.

Od samog početka igrači Branka Karačića imali su inicijativu i nešto više od igre. No, pravih prilika nije bilo. Na odmor se otišlo netaknutih mreža i bez udaraca u okvir gola na obje strane.

Zato se mreža trese početkom nastavka. Igrala se 48. minuta kada je precizan za Posušje bio Brković.

U 58. minuti gosti su došli i do drugog pogotka. Precizan je ovaj put bio Bruno Jenjić.

U 69. minuti zaprijetili su i domaći no, Kolić otklanja opasnost pred svojim vratima.

Nakon toga Posušje je uspjelo utakmicu mirno privesti kraju i osvojiti tri velika boda.