FOTO  Posušje pripreme otvorilo porazom

Igman Posušje
HŠK Posušje

Nogometaši HŠK Posušje u sklopu priprema za drugi dio sezone Premijer lige Bosne i Hercegovine odigrali su svoju prvu prijateljsku utakmicu, a protivnik im je bio još jedan hercegovački premijerligaš Igman. Bolji su bili domaćini iz Konjica rezultatom 3:1, a svi pogoci pali su u prvom djelu.

Posušje je povelo u 11. minuti pogotkom Gabrijela Bobana.  ali već do poluvremena Igman je preokrenuo na 3:1 što je bio i konačni rezultat.

Izjednačio je Igman u 17. minuti susreta, a strijelac je bio Ramić. Do preokreta su domaći došli preko Bibera u 23. minuti. Konačni 3:1 postavio je Drljević u 41. minuti utakmice.

Sljedeću pripremnu utakmicu Posušje igra već u subotu a protivnik će im biti Croatia iz Zmijavaca.