VIDEO  Posušje na Koševu palo u samoj završnici, nije pomogao ni odlični Luka Kukić na vratima

Sarajevo Posušje
HŠK Posušje

Nogometaši HŠK Posušje poraženi su u 4. kolu Premijer lige Bosne i Hercegovine na Koševu od Sarajeva rezultatom 1:0.

Dobro se držala momčad Ferde Milina sve do same završnice sureta, a onda je u 85. minuti pobjedu 'Bordo momčadi' donio Ahmetović. Sjajno su kombinirali Musa i Čataković, a lopta je na kraju došla do Ahmetovića koji je pogodio za slavlje domaćih.

Mogli su igrači Feđe Dudića i ranije do pogotka, no Luka Kukić na vratima Posušja je imao sjajnu večer. Obranio je nekoliko izglednih prilika, a ističe se obranjeni jedanaesterac u 30. minuti.

Sarajevo je ovom pobjedom stiglo na prvo mjesto prvenstvene ljestvice i sada ima devet bodova i utakmicu manje, dok je Posušje na osmom mjestu s jednim osvojenim bodom, ali također i utakmicom manje.