Posušje i Zrinjski remizirali u hercegovačkom derbiju

Stadion HŠK Zrinjski, hšk posušje
HŠK Posušje

Hercegovački derbi između Posušja i Zrinjskog koji se danas igrao na Mokrom Docu završio je podjelom bodova rezultatom 2:2.

Odličnu utakmicu mogli su vidjeti navijači danas u Posušju.

Poveli su 'Plemići' u 37. minuti utakmice. Pogriješila je domaća obrana, lopta došla do Bilbije, a on je glavom šalje u mrežu Dinka Horkaša. Prednošću Zrinjskog se odlazi na odmor.

U nastavku Posušje furioznim početkom dolazi do preokreta. U 52. minuti domaći dolaze do poravnanja, a strijelac je bio Luka Begić. Samo dvije minute kasnije već je 2:1. Maglica je sve dobro napravio i dodao do Milanovića koji pogađa za erupciju oduševljenja na Mokrom Docu.

No, radost nije dugo trajala. U 62. minuti Bilbija vraća stvari na početak kada ponovno pogađa Horkašovu mrežu.

U 68. minuti Bilbija ponovno trese mrežu, no pogodak je poništen zbog Jakovljevićevog zaleđa.

U 77. minuti mogli su i domaći do trećeg pogotka preko Begića, ali mreža ostaje netaknuta. Do kraja utakmice rezultat se nije mijenjao i susret je završio podjelom bodova.