FOTO  Posušje i Vukovar remizirali u Međugorju

Posušje Vukovar
HŠK Posušje

Nogometaši HŠK Posušje danas su u sklopu priprema u Međugorju odigrali i svoj drugi prijateljski susret.

Igrači momčadi s Mokrog Doca danas su snage odmjerili s HNK Vukovar 1991., a susret je završio bez pobjednika rezultatom 1:1.

Utakmica je odigrana po idealnim uvjetima, a prvo poluvrijeme u potpunosti je pripalo Posušju.

Do pogotka su igrači Denisa Ćorića stigli u prvom dijelu. Nakon sjajnog ubačaja, najviši u skoku je bio Ivan Marić koji je "školski" glavom pogodio u nebranjeni dio mreže.

U drugom poluvremenu, Denis Ćorić dao je priliku i igračima s klupe, baš kao i trener Vukovara, a tu su se Vukovarci bolje iskazali. Nakon jedne sjajne akcije u 68. minuti i "rukometnog prebrojavanja" za konačnih 1:1 je pogodio Marlon Roos-Trujillo.

Podsjetimo, Posušje je u subotu također svladalo Igman rezultatom 1:0, a strijelac je bio Pavković.