VIDEO  Posušje i Tuzla City remizirali na Mokrom Docu, domaći ispustili pobjedu

hšk posušje, FC Tuzla City
HŠK Posušje

U 16. kolu Premijer lige BiH nogometaši Posušja na svom su terenu dočekali Tuzla City. Susret je završio rezultatom 1:1 i podjelom bodova.

Nakon početnih ispitivanja snaga, Posušje je u 35. minuti imalo veliku prigodu za pogodak. Nakon što je Čeliković skrivio kazneni udarac, Luka Lučić je stavio loptu na bijelu točku, ali njegov udarac je obranio vratar Tuzlaka Brajlović.

Pred sam kraj prvog poluvremena Čeliković je zaradio i drugi žuti karton te mu je sudac pokazao put u svlačionicu.

U nastavku, u 63. minuti novi kazneni udarac za Posušje. Efendić je u kaznenom prostoru igrao rukom, a sudac Gigović ponovno pokazao na bijelu točku. Ovog puta siguran izvođač bio je Serdarušić.

No rezultatsku i igračku prednost na terenu domaći nisu uspjeli naplatiti. U 83. minuti Džafić je ubacio, a Mišić pogodio za 1:1, što se ispostavilo i kao konačan rezultat.

Podjelom bodova Tuzla City je sada još dalje od Zrinjskog i prvog mjesta i sada zaostaje za Mostarcima sedam bodova, dok je Posušje na jedanaestom mjestu s 12 osvojenih bodova.