FOTO  Posušje i Solin bez pobjednika, zabio i nogometaš Dinama koji je stigao na posudbu na Mokri Dolac

Posušje Solin
HŠK Posušje

HŠK Posušje danas je remizirao u prijateljskom susretu protiv Solina koji se igrao u Međugorju. Mogli su okupljeni gledatelji u Sport Centru u Međugorju vidjeti dva različita poluvremena. Prvo je pripalo Solinjanima, a drugo momčadi Gorana Granića.

Poveo je Solin u 15. minuti susreta kada je precizan bio Vodanović.

U 35. minuti Solin je udvostručio svoju prednost, a ovaj put mrežu momčadi s Mokrog Doca pogodio je Kaćunko te je Solin na odmor otišao s prednošću od dva pogotka razlike.

No, odmah na otvaranju drugog djela Posušje dolazi do pogotka. Precizan je u 47.minuti utakmice bio napadač plavo-bijelih Gabrijel Boban.

U 74. minuti Granićeva momčad dolazi i do poravnanja kada je za 2:2 pogodio Vinko Rozić nogometaš Dinama koji je ove zime stigao na posudbu u Posušje.

Do kraja utakmice mreže su mirovale i susret je završen bez pobjednika.