Poraz Zrinjskog na gostovanju kod aktualnog prvaka

HFC Zrinjski, FC Salines Tuzla City
FC Salines Tuzla City

Futsaleri HFC Zrinjski večeras su poraženi na teškom gostovanju u Tuzli od FC Salines Tuzla City rezultatom 4:0. Aktualni prvak u ovu utakmicu je ušao kao veliki favorit što je i pokazao na terenu.

Dobro se mlada momčad Zrinjskog držala do pred sami kraj prvog poluvremena. No, onda je mrežu Plemića u 17. minuti načeo je baš Mostarac i bivši igrač Zrinjskog Josip Sesar. Samo dvije minute kasnije na 2:0 povisio je Nikola Matijević te se tim rezultatom otišlo na odmor.

U nastavku još dva pogotka za igrače Predraga Rajića. Na 3:0 povisio je svojim drugim pogotkom na utakmici Matijević, dok je konačnih 4:0 postavio Deni Imširović u 33. minuti utakmice.