VIDEO  Poraz Posušja, Tuzla City na vrhu prvenstvene ljestvice

Tuzla City HŠK Posušje
HŠK Posušje

U drugoj utakmici 5. kola Premijer lige Bosne i Hercegovine, nogometaši FK Tuzla City danas su svladali HŠK Posušje rezultatom 4:1.

Poveli su domaći u 10. minuti susreta. Nukić je ubacio, a Džafić pogodio mrežu Galića za slavlje domaćih. Na drugi pogodak nije trebalo dugo čekati. Samo pet minuta na 2:0 povisuje Čeliković. Ovog puta Džafić je bio u ulozi asistenta.

Rezultatom 2:0 otišlo se na odmor.

Do trećeg pogotka domaći dolaze u 64. minuti utakmice kada Galića matira Sulejman Krpić.

U 84. minuti trese se i mreža domaćih. Precizan je s bijele točke za Posušje bio Luka Lučić.

Kada se očekivao posljednji sučev zvižduk, domaći postižu još jedan pogodak. Duboko u sudačkoj nadoknadi svojim drugim pogotkom konačnih 4:1 postavlja Džafić.

Ovom pobjedom Tuzla City je preuzela vrh prvenstvene ljestvice s 12 bodova uz utakmicu manje, dok je Posušje na desetom mjestu s 3 osvojena boda.