FOTO/VIDEO  Poraz Posušja od Borca na domaćem terenu, bizaran autogol pomogao gostima

Posušje Borac
HŠK Posušje

Nogometaši HŠK Posušje u 3. kolu Premijer lige BiH danas su na svom travnjaku stadiona 'Mokri Dolac' doživjeli poraz od banjalučkog Borca. Slavili su gosti rezultatom 0:2.

Prvu prigodu na utakmici vidjeli smo u 15. minuti kada je Toni Jović dobro pucao iz slobodnog udarca, a vratar gostiju to sjajno brani.

Gosti do pogotka dolaze u 38. minuti iz bizarnog autogola. Ubacio je jedan igrač Borca prema kaznenom prostoru Posušja, lopta je išla na Kulašina, na nju je krenuo Kukić, ali Pavlović glavom loptu šalje u vlastitu mrežu.

Mogli su domaći u 55. minuti do poravnanja. U prilici je bio Pavković, no njegov udarac zaustavlja Pavlović.

U 72. minuti u prilici je bio i Mrkaić, ali nije bio precizan igrač Borca.

I kada se očekivao posljednji sučev zvižduk Borac dolazi do drugog pogotka. Glavom je precizan bio Meleg koji je potvrdio pobjedu svoju momčadi koja u Banja Luku nosi tri boda.