VIDEO  Pogledajte majstoriju nogometaša Brotnja Ivana Prskala

Ivan Prskalo
Događajnica

U 26. kolu Druge lige Federacije Bosne i Hercegovine nogometaši HNK Brotnjo i HNK Grude remizirali su odigravši susret rezultatom 2:2.

Poveli su domaći u 48. minuti fantastičnim pogotkom Ivana Prskala. Bivši nogometaš Hajduka pogodio je s više od 25 metara. Ništa se ovdje ne može prigovoriti vrataru Gruda Petru Bračiću. Pogodak koji uistinu vrijedi pogledati nekoliko puta.

Nakon toga je uslijedio preokret gostiju. Najprije je u 67. minuti za poravnanje pogodio Marko Bašić, da bi isti igrač u 73. minuti pogodio za potpuni preokret.

I kada se očekivalo da će gosti odnijeti pobjedu, u 89. minuti konačnih 2:2 postavio je Vinko Beljo.