VIDEO  Pogledajte kako je Velež srušio AEK, eurogol Pršeša

Nogometaši Veleža sinoć su na stadiona Grbavica priredili pravu senzaciju. Igrači Feđe Dudića u prvom susretu 2. pretkola UEFA Konferencijske lige svladali su grčkog velikana AEK rezultatom 2:1. I u trećoj europskoj utakmici nogometaš Veleža vratili su se iz rezultatskog minusa.

Poveo je AEK u 12. minuti kada je Ansarifard postigao pogodak nakon odlične akcije gostiju. No, radost Grka trajala je samo dvije minute. Fantastičnim udarcem u 14. minuti stvari na početak vraća Pršeš.

Do pobjede je Velež stigao u 52. minuti kada se nakon jednog dubinskog dodavanja u kaznenom prostoru AEK-a najbolje snašao Zajmović.

Uzvrat se igra za sedam dana, a bolji će igrati protiv pobjednika susreta Elfsborg (Švedska) - Milsami (Moldavija). Prema rezultatu prve utakmice bit će to Elfsborg koji je sinoć slavio s uvjerljivih 4:0.