VIDEO  Pogledajte kako je Jakovljević donio pobjedu Zrinjskom u Posušju

HŠK Zrinjski,hšk posušje,premijer liga BIH natjecanje
HŠK Zrinjski

Nogometaši HŠK Zrinjski upisali su danas novu pobjedu. Nakon što su u srijedu u zaostalom susretu svladali Slobodu na gostovanju rezultatom 0:1, 'Plemići su danas identičnim rezultatom pobjedili HŠK Posušje na Mokrom Docu.

Čovjek odluke bio je Slobodan Jakovljević.

Nije to bila utakmica koja je obilovala prilikama.

Zrinjski je dopogotka došao već u 7. minuti. Drljo je ubacio iz kornera, a Slobodan Jakovljević pogađa mrežu Posušja.

U 31. nakon sjajne akcije pucao je Ivan Jukić, ali lopta je pogodila gredu.

Lijepu prigodu u 37. minuti imali su domaći. Pavković je pucao, ali njegov udarac brani Čondrić.

U nastavku nismo vidjeli puno toga, Zrinjski je sačuvao prednost iz 7. minute i osvojio nova tri boda.

'Plemiće' već u srijedu očekuje gostovanje kod Sloge, još jedan u nizu susreta koje Mostarci imaju za nadoknaditi. Posušje će pak sljedeći vikend igrati hercegovački derbi protiv Širokog Brijega na Pecari.