Pogledajte kakav je volej Niko izveo u New Yorku!

Niko Kranjčar polako se vraća u pravi natjecateljski ritam. Nakon što se oporavio od ozljede, nije mu puno trebalo da opet zablista na nogometnim travnjacima. I neka je tako, ubrzo će nam trebati u predstojećim reprezentativnim akcijama, prenosi net.hr.

Tottenham se trenutno nalazi na američkoj turneji, a Niko, Luka i Čarli neizostavni su dio Redknappove škvadre. 'Osjećam se odlično i opet ću biti onako dobar kao što sam bio prije nego što sam nestao s terena', rekao je nedavno Krunchie.

U dvoboju Spursa s New York Red Bullsima Kranjčar je opet odigrao dobro i s nekoliko poteza oduševio publiku. Najbolju priliku za gol imao je u 50. minuti kada je volejem u padu umalo svladao domaćeg vratara.

Inače, novo pojačanje New Yorka, Francuz Thierry Henry - zabio je u svom prvom nastupu za klub. Međutim, slavlje domaćina do kraja utakmice pokvarili su Keane i Bale koji su Spursima donijeli pobjedu od 2:1. Niko je igrao do 71. minute, a Luka do 76. minute. Ćorluka je, pak, dobio prvo poluvrijeme.