POBJEDA ZRINJSKOG U MAGLI BIJELJINE Jakovljević i Trebotić precizni u samoj završnici za treću pobjedu u nizu

Radnik Zrinjski
Screenshot

U izuzetno teškim uvjetima i magli koja je cijelu utakmicu smanjivala vidljivost, nogometaši Zrinjskog večeras su na tradicionalno neugodnom gostovanju u Bijeljini kod Radnika, slavili rezultatom 0:2.

Prvo poluvrijeme mreže su ostale netaknute, iako su obje momčadi imale odlične prigode za pogodak.

U 24. minuti domaći su mogli do pogotka. Karić je odlično asistirao za Vušurovića koji s pet metara promašuje vrata Brkića.

U 33. minuti odlična prigoda za Plemiće.Pucao je Govedarica no njegov udarac odlazi malo pored vrata Kozića.

U nastavku smo prvi udarac vidjeli tek u 68. minuti. Dobro je glavom pucao Bilbija, no Kozić je to još ljepše obranio.

No, u 82. minuti Kozić nije mogao ništa. U gužvi se najbolje snašao Slobodan Jakovljević koji je glavom pogodio za veliko slavlje na klupi Zrinjskog. I kada se očekivao kraj utakmice, pobjedu Zrinjskog potvrdio je Dinko Trebotić na asistenciju Bilbije.

S nova tri boda Zrinjski je došao na treće mjesto i sada ima 25 bodova, dok je Radnik na desetom mjestu s 11 osvojenih bodova.