VIDEO  Pobjeda Širokog Brijega nad GOŠK-om

NK Široki Brijeg

U trećoj pripremnoj utakmici nogometaši NK Široki Brijeg svladali su danas momčad federalnog prvoligaša GOŠK iz Gabele, rezultatom 3:0. Trener Plavih s Pecare, Toni Karačić, ponovno je dao priliku svim raspoloživim igračima.

Tako su za Široki danas nastupili; Zlomislić (od 31. Miškić; od 61. Pehar), Raguž (od 46. Medić), M. Jurić (od 46. Grgić), Oršolić (od 46. Obšivač), Herceg (od 46. Čuljak), Šabić (od 46. Mašić), Stanić (od 46. Čepo; od 71. Begić), Vukoja (od 46. Majić), Maganjić (od 46. Brekalo), Jurilj (od 46. Ikić), Zachara (od 46. S. Jurić).

Strijelci u današnjoj utakmici bili su Alen Jurilj iz jedanaesterca u 8. minuti nakon prekršaja na Mateuszu Zachari, Bože Vukoja u 29. minuti iz poluvoleja na asistenciju danas iznimno raspoloženog poljskog napadača te Josip Majić nakon solo prodora u posljednjoj minuti utakmice.