FOTO  Pobjeda Posušja na Mokrom Docu, GOŠK do važnih gostujućih bodova

HŠK Posušje Zvijezda
HŠK Posušje

Danas su odigrane dvije utakmice Premijer lige Bosne i Hercegovine. Na otvaranju proljetnog dijela prvenstva nogometaši HŠK Posušje svladali su na Mokrom Docu momčad Zvijezde 09 rezultatom 2:0.

Posušje je do prednosti došlo u 28. minuti. Asistirao je Brazilac Erick, a Luka Lučić je lijepo lobovao gostujućeg vratara.

Na drugi pogodak čekalo se sve do 86. minute kada je pitanje pobjednika riješio Gabrijel Boban. Nakon pogreške Race lopta dolazi do Gabrijela Bobana, a i on pogodak postiže lob udarcem za velika tri boda momčadi Denisa Ćorića.

U drugom susretu GOŠK iz Gabele došao je do važnih bodova u borbi za ostanak. Gabeljani su slavili kod Igmana u Konjicu rezultatom 1:2.

Poveo je GOŠK u 33. minuti. Čoko je asistirao za Šeru koji sjajno pogađa mrežu Igmana.

Isti igrač za GOŠK je pogodio i u 65. minuti kada je lijepo pucao i povisio prednost svoje momčadi.

Do kraja utakmice Igman je samo uspio smanjiti. U 73. minuti najbolje se pred vratima GOŠK-a snašao Ramić i pogodio za 1:2 što se ispostavilo kao konačni rezultat.