FOTO  PL BiH Velež u teškim uvjetima osvojio nova tri boda

Velež - Olimpik

Nogometaši Veleža upisali su novu pobjedu u Premijer ligi BiH. U pretposljednjem nastupu na svom terenu u ovoj godini, 'Rođeni' su svladali Olimpik rezultatom 2:0.

Prvi gol na utakmici postigao je Fejsal Mulić u 38. minuti, a pobjedu Veleža potvrdio je Obren Cvijanović pogotkom u 66. minuti. Treba spomenuti kako se utakmica igrala u otežanim uvjetima zbog vodom natopljenog terena, a tijekom utakmice u nekoliko navrata padala je jača kiša, te je igračima smetao i vjetar.

S tri nova boda Velež je na ljestvici preskočio Zrinjski i Široki, koji svoje utakmice 17. kola igraju u nedjelju. Velež je četvrti s 30 bodova, 11 manje od vodećeg Sarajeva, koje također ima utakmicu manje.

U sljedećem kolu Velež dočekuje ekipu Mladost iz Doboja kod Kaknja, dok je Olipik domaćin Radniku.

U prvom današnjem susretu Radnik je u Bijeljini pobijedio Tuzla City 2:1.