FOTO  Pioniri Rijeke slavili u Splitu, remi kadeta

Split - Rijeka

(sve slike su u galeriji!)

U derbi utakmicama prve HNL za pionire i kadete u Splitu uspješniji su bili gosti iz Rijeke koji su odnijeli 4 boda.

PIONIRI: Split - Rijeka 1:3

Pioniri Rijeke zabilježili su pobjedu nad Splitom od 3:1. Domaćin je uoči ove utakmice bio u velikim problemima jer mu se veći broj igrača po povratku iz Osijeka razbolio. To su iskoristili gosti iz Rijeke koji su već u prvih dvadeset minuta postigli tri pogotka te su riješili pitanje pobjednika. Strijelci za Rijeku bili su Zrilić, Biškupović i Zahirović dok je počasni pogodak za domaće u 44.minuti postigao Bebić.

KADETI: Split - Rijeka 1:1

U derbiju kadetske lige koji je ujedno bila i borba za 3.mjesto Split i Rijeka podijelili su bodove odigravši 1:1. U borbenoj utakmici domaćin je došao u vodstvo pogotkom Šuška u 14.minuti dok su gosti došli do boda golom Mulca u 45.minuti susreta. Do kraja susreta obje ekipe propustile su nekoliko prilika za pobjedu.