Odigrano je devet kvalifikacijskih utakmica za Svjetsko prvenstvo

© Getty Images
Aktualni svjetski prvak Njemačka s 3:0 je u Hamburgu svladala Češku. Dvostruki strijelac bio je Thomas Müller, a jedan gol dodao je Toni Kroos.

Odličan posao na klupi Azerbajdžana nastavlja raditi Robert Prosinečki. Pobijedili su Norvešku s 1:0 i imaju šest bodova na kontu, a strijelac pobjedničkog pogotka bio je Maksim Medvjedjev.Sjeverna Irska nije imala težak posao protiv San Marina. Slavili su sa 4:0.

U skupini E pobjede s po 5:0 upisali su Rumunjska i Crna Gora - Rumunji u Armeniji, a Crnogorci u Podgorici protiv Kazahstana.

U trećem dvoboju ove grupe Robert Lewandowski je bio junak Poljske. Napadač Bayerna je postigao sva tri gola u 3:2 pobjedi nad Dancima.
U skupini F Engleska je pod vodstvom novog (privremenog?) izbornika s 2:0 pobijedila Maltu (strijelci Daniel Sturridge i Dele Alli), Škotska i Litva su remizirali 1:1, a naši susjedi Slovenci su s 1:0 dobili Slovačku golom Roka Kronavetera iz. 74. minute, samo dvije minute nakon što je ušao u igru.
SKUPINA C

Azerbajdžan - Norveška 1:0 (Medvjedjev 11)

Njemačka - Češka 3:0 (Mueller 13, 65, Kroos 49)

Sjeverna Irska - San Marino 4:0 (Davis 26, Lafferty 79, 90+2, Ward 86)

SKUPINA E

Armenija - Rumunjska 0:5 (Stancu 5pen, Popa 10, Marin 12, Stanciu 29, Chipciu 59). CK: Malakjan (Arm, 4).

Crna Gora - Kazahstan 5:0 (Tomašević 24, Vukčević 59, Jovetić 64, Beciraj 73, Savić 78)

Poljska - Danska 3:2 (Lewandowski 20, 36pen, 48/Glik 49ag, Poulsen 69)