FOTO  NK Cim – NK Troglav 1918 1: 2

NK Cim, NK Troglav
Utakmica je odigrana pred 50 gledatelja , koliko se okupilo na tribinama stadiona KŠC NK Cim .
Ekipa Cima u vodstvo dolazi u 12 minuti zgoditkom Gorana Kolobare .Poslije primljenog gola momčad Troglava se stabilizirala i brzo izjednačila zgoditkom Pere Čolaka u 20 minuti. .Do kraja poluvremena obadvije ekipe imali su nekoliko prigoda koje nisu realizirali. Na poluvrijeme se otišlo sa rezultatom 1:1.

U drugom poluvremena u 63 minuti zgoditkom Ante Perića ekipa Troglava postiže pobijedonosni gol za konačni rezultat od 2: 1 za goste iz Livna .
Na kraju utakmice trener Cima Šuman je čestitao ekipi Troglava na zasluženoj pobijedi . .Šuman je rekao da svojim igračima nema šta zamjerit , borili su se ali jednostavno danas nije išlo.

Sudačka trojka Franjo Lasić ,Mario Pejić i Armin Jelin je korektno odradila svoj dio posla..