VIDEO  Nikola Vasilj zaustavio Leicester, Englezi upisali prvi poraz u skupini

Nikola Vasilj
FC Zorya

U 5. kolu skupine G Europa lige, ukrajinska Zorya na domaćem terenu svladala je Leicester rezultatom 1:0 i tako Engleuima nanijela prvi poraz u skupini. Strijelac jedinog pogotka na utakmici bio je Sayyadmanesh na asistenciju Favarova u 84. minuti utakmice.

Na vratima domaćih večeras je odličan bio Nikola Vasilj. Bivši vratar HŠK Zrinjski tijekom cijelog susreta bio je siguran, a u tri navrata odlično je intervenirao i sačuvao svoju mrežu.

U 79. minuti Ihenacho je pucao s vrha šesnaesterca u donji desni kut, no Vasilj je to zaustavio odličnom reakcijom, lopta se odbija do Maddisona koji puca, ali Vasilj ponovno odlično reagira i ovoga puta brani nogom.

U posljednjim sekundama susreta imao Leicester priliku za izjednačenje. Under je primio odličan pas na sredini terena i pucao u same rašlje, ali Nikola Vasilj je bio na visini zadatka te sačuvao svoja vrata i donio pobjedu svojoj momčadi.