Niko Kranjčar zabio je za pobjedu kod Stoke Cityja

Mučio se Tottenham na teškom gostovanju kod Stoke Cityja. U prvoj postavi 'spursa' bila su sva trojica hrvatskih reprezentavtivaca, Vedran Ćorluka, Niko Kranjčar i Luka Modrić. Nakon što je prvi dio završio bez golova na obje strane, drugi dio počeo je savršeno za goste. Tottenham je preko Gudjohnsena poveo već u prvoj minuti drugog dijela. Nepažnja Assou-Ekottoa dovela je do toga da domaći imaju penal i priliku za izjednačenje rezultata.

Loptu je na bijelu točku stavio Etherington i mirno zabio za 1-1. Tottenham je krenuo po sva tri boda, koja im trebaju ako žele to četvrto mjesto u ligi. I kad su sve već pokušali, 'ukazao' se Niko Kranjčar. Lopta je u 77. minuti došla do Nike, a hrvatski ju je reprezentativac iz prve 'zakucao' u mrežu golmana Stokea. Sjajan gol za 2-1 i veliku pobjedu Redknappovih pulena na izrazito teškom gostovanju u Premier ligi.

Stoke - Tottenham 1-2 (Gudjohnesn 46, Kranjčar 77 / Etherington 64)