FOTO/VIDEO  Neočekivan poraz Zrinjskog kod Zvijezde 09

Zvijezda 09 Zrinjski
FK Zvijezda 09

Neočekivan poraz doživjeli su danas nogometaši HŠK Zrinjski u 16. kolu Premijer lige Bosne i Hercegovine od Zvijezde 09. Slavila je posljednja momčad lige rezultatom 2:1. Sve zanimljivo u današnjem susretu vidjeli smo u drugom poluvremenu kada su pala sva tri pogotka.

Zvijezda je bila bolja u samom otvaranju susreta. Pokušao je najprije Raca u 10. minuti, ali obrana gostiju to odbija u korner.

Dvije minute kasnije blokiran je i udarac Maksimovića.

Ramić je pokušao za Zrinjski u 15. minuti, ali lopta odlazi pored vrata.

U 20. minuti Zrinjski je mogao do pogotka. Ćuže je izašao sam na vratara domaćih Damjanovića koji sjajno brani.

Pet minuta kasnije potegao je dobro Vukoja, no Marić odlično brani.

Početkom nastavka šok za Zrinjski. Nakon pogreške Ćorluke Godsvil dodaje do Bože Vukoje koji pogađa za vodstvo u 51. minuti.

No, slavlje domaćih kratko je trajalo. U 54. minuti jedanaesterac za Zrinjski. Siguran realizator bio je Bilbija.

Do novog vodstva Zvijezda dolazi u 67. minuti. Ponovno je asistent bio Godsvil koji je oduzeo loptu Zlomisliću i dodao do Salimana koji pogađa mrežu Marića.

Sjajnu priliku za Zrinjski vidjeli smo u 81. minuti. Ubacio je Ivančić iz slobodnog udarca, a Batarelo pucao glavom i pogodio vratnicu.

Do kraja utakmice Zrinjski je pokušao doći do poravnanja, no svi napadi bili su jalovi i Plemići su doživjeli četvrti poraz u sezoni, možda i presudan u borbi za naslov. No, puno je još do kraja prvenstva.