FOTO/VIDEO  NEMILE SCENE U MOSTARU Prekinut susret Veleža i Borca

FK Velež, FK Borac Banja Luka
Screenshot

Utakmica 10. kola između Veleža i Borca koja se večeras igrala u Mostaru, prekinuta je u 82. minuti pri rezultatu 0:2 za Banjalučane. Naime, kada je Vranješ pogodio mrežu za povećanje vodstva svoje momčadi, navijači Veleža utrčali su na teren te su se igrači Borca spašavali bijegom u svlačionice. Valja istaknuti kako su igrači Veleža u tim trenutcima štitili svoje protivnike iz Banja Luke.

Tijekom cijele utakmice navijači Veleža imali su burne reakcije na odluke suca Topalovića

Kažimo, kako je Borac poveo 37. minuti utakmice sjajnim pogotkom Stojana Vranješa iz slobodnog udarca, da bi u 82. minuti Vranješ na dodavanje Zakarića iz kontre ponovno matirao Slavišu Bogdanovića, nakon čega su navijači ulaskom u teren prekinuli utakmicu.