NEMILE SCENE Prekinuta utakmica Širokog Brijega i Sarajeva

NK Široki Brijeg, FK Sarajevo
Screenshot

Utakmica 31. kola Premijer lige BiH između Širokog Brijega i Sarajeva prekinuta je u 87. minuti utakmice pri rezultatu 2:0 za Široki Brijeg. Naime, tim trenutcima igrači Sarajeva Čataković i Dupovac su pogođeni s tribina, a svemu je prethodilo naguravanje kod aut linije nakon jednog prekršaja.

Nakon svega su se navijači Širokog Brijega sukobili sa zaštitarima, a sudac Grbić u tim trenutcima je odlučio prekinuti susret.

Delegat, suci, kao i predstavnici obje momčadi razgovarali su o nastavku utakmice. Nakon odluke delegata da se susret nastavi momčad Širokog Brijega vratila se na teren, dok je momčad s Koševa to odbila te će se odluka o rezultatu ovog susreta donijeti za zelenim stolom.

Što se tiče same utakmice Široki Brijeg je poveo u 52. minuti utakmice nakon pogotka Bože Vukoje, a na 2:0 povisio je Tonči Mujan u 81. minuti.