VIDEO  Nastavljeno futsal prvenstvo, poraz Zrinjskog u Banja Luci

U 10. kolu Premijer futsal lige Bosne i Hercegovine, igrači HFC Zrinjski poraženi su na gostovanju kod KMF Policajac u Banja Luci.

Bila je to utakmica s dva različita poluvremena. U prvom gledali tvrdu i opreznu igru s obje strane što je rezultiralo time da su mreže ostale netaknute te se rezultatom 0:0 otišlo na odmor.

U nastavku smo pak vidjeli jako dobru igru domaćih, koji su uspjeli postići pet pogodaka, a i sačuvati svoju mrežu.

U 28. minuti vidjeli smo čak dva pogotka domaće momčadi, a strijelci su bili Igor Marković te Želimir Đukarić. Smo minutu kasnije na 3:0 je povisio Dejan Trifković

Pet minuta prije kraja susreta za 4:0 pogodio je Obrad Stojanović, da bi u 38. minuti točku na i postavio Dragoslav Vučić.

U sljedećem kolu Zrinjski će u hercegovačkom derbiju dočekati Brotnjo, dok će Policajac na gostovanje u Livno kod Seljaka