FOTO  Mostar Stari Grad uvjerljiv protiv Sloge za osmu pobjedu i stopostotni učinak

SG Staklorad - Sloga

Igrači FC Mostar Stari Grad večeras su na svom parketu upisali i osmu prvenstvenu pobjedu iz jednako toliko susreta u ovoj sezoni. Bolji su večeras Mostarci bili od Sloge rezultatom 6:3.

Odlično je počelo za goste,  poveli su igrači Sloge u 2. minuti preko Turića. Četiri minute kasnije stvari je na početak vratio Kristijan Radin, a u 12. minuti gosti ponovno vode. Na 1:2 je povisio Emir Milanović

No, slavlje gostiju nije dugo trajalo. Minutu kasnije za domaće je precizan Vladan Vesić. U 14. minuti domaći prvi put vode. Mrežu sloge pogodio je Josip Bošković.

U 17. minuti novi gol za Mostar Stari Grad. Ovog puta strijelac je Kristijan Pantić. I kada se očekivao odlazak na odmor, 5:2 u 20 minuti na semaforu postavlja Ibrišimović.

U nastavku je domaći trener dao prigodu igračima s klupe, a  na obje strane vidjeli smo po jedan pogodak. U 31. minuti Gosto je pogodio za 6:2, da bi u 36. za konačnih 6:3 pogodio Darko Ivanković.

Valja reći kako se danas igrala još jedna utakmica. U Tuzli je Salines svladao Brotnjo s 9:3.