FOTO  Mostar Stari Grad u gradskom derbiju uvjerljiv protiv Zrinjskog

FC Mostar Stari Grad Staklorad, HFC Zrinjski, Premijer futsal liga BiH

U Mostaru je večeras odigran gradski futsal derbi u kojem su igrači FC Mostar Stari Grad Staklorad uvjerljivo svladali HFC Zrinjski rezultatom 1:10.

Cijela utakmica bila je jednosmjerna ulica u kojoj Zrinjski protiv vodeće momčadi prvenstva nije imao puno prilika.

Prvo poluvrijeme nismo vidjeli puno prilika i pogodaka. Na odmor se otišlo rezultatom 0:2, a strijelci su bili u 4. minuti Kahvedžić te u 13. Marin Sesar.

U nastavku zato prava golijada. U 33. minuti na semaforu je pisalo 0:9, a golove za Mostar Stari Grad postizali su; Bošković, Vesić, Radmilović, Sesar (drugi pogodak na utakmici), Jelić te tri puta Jovan Lazarević. Jedini pogodak za Zrinjski postigao je Goran Zeko.

Plemići će u idućem kolu na gostovanje kod GFC Sarajevo, dok će Mostar Stari Grad na svom parketu dočekati MNK Seljak.