MNK Zrinjski-MNK Seljak 5:4

MNK Zrinjski-MNK Centar

"Plemići" su bolje otvorili ovaj meč, i u 9. minutu pogotkom Blage Gašpara stigli do prednosti od 1:0.

Samo četiri minuta kasnije na 2:0 povisuje bh. reprezentativac Ivan Ivanković.

Ipak, ostatak prvog dijela pripao je Livnjacima i njihovom kapetanu  Maleti, koji je sa dva pogotka, u 15. i 17. minutu, donio poravnanje rezultata.

Neodlučenim rezultatom se otišlo  na odmor.

Sjajan meč viđen je i u drugom dijelu utakmice. U trećem minutu nastavka potpuni preokret u korist Seljaka donosi Nikola Ivković.

Minut kasnije na 3:3 poravnava Marin Suton, a već u 25. minutu Mostarci preko Darka Raguža dolaze do preokreta i prednosti od 4:3.

Par sekundi kasnije Romano Vlaho realizira penal u korist mostarske ekipe i donosi dva gola prednosti Zrinjskom.

Nisu se ni gosti iz Livna predavali, pa u 31. minutu na 5:4 smanjuje Nikola Ivković, svojim drugim pogotkom na meču, a kasnije se ispostavilo da je to bio i konačan rezultat utakmice.

Vrijedi spomenuti da je Seljaku nedostajao jedan od ponajboljih igrača, hrvatski internacionalac Nikola Perković.

U 3. kolu Zrinjski u "hercegovačkom derbiju" gostuje kod Brotnja, dok će Seljak na svom terenu ugostiti ekipu KMF Tango iz Istočnog Sarajeva.

MNK ZRINJSKI - MNK SELJAK 5:4 (2:2)