MESSI POKAZAO MAGIJU NA FLORIDI postigao premijerni pogodak za svoj novi klub Inter Miami, gledao ga i LeBron James

Lionel Messi,Miami,gol
reuters

Argentinska nogometna zvijezda Lionel Messi postigao je premijerni pogodak za svoj novi klub Inter Miami, u 94. minuti pogodio je iz slobodnog udarca za pobjedu svoje momčadi.

Na Floridi, u Fort Lauderdaleu, Inter Miami je s 2-1 pobijedio meksički Cruz Azul u utakmici tamošnjeg Liga kupa. U pitanju je novoformirano natjecanje u kojem su sudionici klubovi MLS i meksičke lige.

Robert Taylor u 44. minuti je doveo Inter Miami u vodstvo, dok je u 65. na 1-1 izjednačio Carlos Uriel Antuna.

Messi je prije ove utakmice odradio tek tri treninga sa svojom novom momčadi, ovo mu je bio premijerni nastup za klub iz Miamija, a u igru je ušao u 54. minuti. Pogodak odluke dao je u 94. kada je s 20 metara sjajno pogodio iz slobodnog udarca za veliko slavlje na stadionu i pobjedu.

„Opet imam žar i ogromnu želju za nogometom. Želim svim snagama pomoći mom klubu na putu prema uspjesima“, izjavio je 36-godišnji Lionel Messi kojeg su na ovu utakmicu došle pogledati mnoge američke sportske zvijezde. Između ostalih, na tribinama su bili LeBron James, Serena Williams i drugi.