MEMORIJALNI TURNIR "ANDRIJA ANKOVIĆ" Zrinjski svladao GOŠK i plasirao se u finale

Josip Ćorluka
HŠK Zrinjski

Nogometaši HŠK Zrinjski plasirali su se u finale Memorijalnog turnira "Andrija Anković" u Gabeli. Igrači Krunoslava Rendulića minimalno su svladali domaćina GOŠK rezultatom 1:0.

Jedini pogodak na utakmici vidjeli smo u 6. minuti kada je precizan s bijele točke bio kapetan Plemića Nemanja Bilbija.

Imao je Zrinjski još dvije prilike u prvom dijelu preko Bilbije koji je pogodio vratnicu, te Ivančića čiji je udarac zaustavio vratar GOŠK-a.

Mogli su i nogometaši Denisa Ćorića u nastavku do poravnanja, no dobre prilike za domaće nisu iskoristili Hrelja te mladi Antonio Raguž.

Zrinjski će tako u finalu igrati protiv boljeg iz dvoboja u kojem se sastaju Jadran Luka Ploče te Novi Sad.

Finale je na rasporedu sutra (subota 11. veljače) u 15 sati, dok će se od 13 sati igrati utakmica za treće mjesto.