VIDEO  Matej Šakota sjajno pogodio protiv Dinama u Maksimiru

Matej Šakota
Pixsell

Mladi Mostarac Matej Šakota ponovno je oduševio. Krilni napadaš Slaven Belupa večeras je ponovno pogodio za svoju momčad i to protiv Dinama u Maksimiru.

Dinamo je u 26. kolu slavio protiv Farmaceuta rezultatom 5:2, iako je otpor gostiju slomio u završnici utakmice.

Poveo je Dinamo preko Halilovića (7.) i Vidovića (18.). Belupo se međutim nije predavao te su najprije smanjili na 2:1 preko lijepog pogotka Lepinjice u 22. minuti.

U nastavku Koprivničani vraćaju stvari na početak. Matej Šakota je iskoristio grešku Tibora Halilovića sjurio se prema vratima Dinama i silovito pogodio rašlje Nevistića za 2:2.

Dinamo se ponovno u prednost vraća 70. minuti. U kaznenom prostoru je pao Baturina, a sudac pokazao na bijelu točku uz prosvjede gostujućih igrača. Siguran izvođač je bio Kulenović.

Za 4:2 pogodio je lijepim udarcem u 82. minuti Baturina, a peti pogodak Dinamo je također postigao iz penala. Pogodio je ponovno Baturina u 93. minuti.