Marija Doko postigla hat-trick u pobjedi ŽNK Brotnjo

ŽNK Brotnjo Čitluk, žnk troglav
Tri pogotka za domaću momčad postigla je Marija Doko, a pogodak za gošće iz Livna postigla je Valentina Bartulović. Prvi pogodak na utakmici Marija Doko postigla je u 10. minuti. Samo tri minute kasnije ista igračica povisila je na 2:0, nakon čega je Troglav preko Valentine Bartulović smanjio na 2:1 u 15. minuti tako da je pedesetak gledatelja u samo pet minuta moglo vidjeti tri pogotka.

Nakon tri pogotka u prvih petnaest minuta mreže su mirovale do 60. minute kada je Doko kompletirala hat-trick i postavila konačnih ŽNK Brotnjo - ŽNK Troglav 1918 3:1.

ŽNK Brotnjo: Mandžo, Dugandžić (od 80. Na. Barbarić), Šimović (od 65. Zubac), Bevanda, K. Barbarić, Dedaj, S. Barbarić, Krasić, N. Barbarić, Tadić, Doko.

ŽNK Troglav 1918: Kasalo, D. Vujica, Bartulović, Mačkić, Mihaljević, Mišković (od 75. R. Vukadin), Pervan (od 61. Antunović), Lauš, Maros (od 61. M. Vukadin), Karaula, I. Vujica.

Nogometašice ŽNK Brotnjo danas su odigrale jako dobru utakmicu i upisale drugu pobjedu u ligi u kojoj nakon osam odigranih kola slijedi zimska stanka. U proljetnom nastavku prvenstva čitlučke nogometašice odigrat će još sedam kola i pokušati ostvariti što je moguće bolji rezultat u svojoj premijernoj ligaškoj sezoni.