VIDEO  MANTOVA BOLJA OD CATANIJE, LUKA OD JOSIPA Mlađi Suton postigao prvijenac u Serie A

Luka Suton
Mantova Calcio

U 2. kolu talijanske futsal Serie A, Mantova je na svom parketu slavila protiv Meta Catanije rezultatom 3:1. Momčad za koju nastupaju Luka Suton, Mirko Hrkać i Blago Gašpar, bila je bola od ekipe u kojoj važnu ulogu ima Josip Suton

Povela je Mantova golom Luke Sutona. Igrala se 10. minuta susreta kada je odlično po desnoj strani prošao Mirko Hrkać koji je uposlio Sutona kojemu nije bilo teško poslati loptu u mrežu. Samo minutu kasnije na 2:0 povisio je Ante Daničić te se rezultatom 2:0 odlazi na odmor.

Goste u utakmicu vraća Mariano Quintarios u 33. minuti susreta. Nakon toga Catanija prelazi na igru s vratarem u polju. Jedan njihov napad prekida Leonardo Micheletto u 39. minuti susreta kada je pogodio prazna vrata gostiju sa svoje polovice.

Nakon što su u prvom kolu svoje prvijence u Italiji postigli Josip Suton i Mirko Hrkać, učinio je to večeras i mlađi brat Luka Suton. Čekamo još samo onaj Blage Gašpara.