VIDEO  Luka Modrić golčinom i asistencijom donio pobjedu Realu

Luka Modrić, Real Madrid
AP Images

Nogometaši Real Madrida s uvjerljivih su 4:1 svladali "imenjake" Sociedada na Santiago Bernabeuu, a u pobjedi i skoku na plus osam od prvog pratitelja Seville s pravom je igrač utakmice bio Luka Modrić.

Hrvatski maestro opet je briljirao u veznom redu Reala, a partiju je zapečatio golčinom s 18 metara, i to slabijom lijevom nogom u suprotni kut čime je preokrenuo rano vodstvo Sociedada i u 43: postavio 2:1.

Poveli su gosti rano, u desetoj minuti preko Mikela Oyarzabala s bijele točke, a u 40. Modrić asistira mladom Camavingi za izjednačenje. Do poluvremena je i preokrenuo.

U drugom dijelu sve je u znaku Karim Benzeme. Francuz je dao jedan gol, jedan mu je i poništen, a u 79. minuti 4:1 je postavio i utakmicu zapečatio Marco Asensio.

Modrić je iz igre izašao u 82. minuti i proglašen je igračem utakmice.