VIDEO  Luka Juričić ušao s klupe i s dva pogotka odveo svoju momčad u treće pretkolo Lige prvaka

Luka Juričić
FC Pyunik

Momčad armenskog Pyunika večeras je u drugom pretkolu Lige prvaka svladala na gostovanju Dudelange rezultatom 1:4 i izborila treće pretkolo najelitnijeg europskog natjecanja. Čovjek odluke večeras je bio hercegovački napadač Luka Juričić.

On je u igru ušao na samom početku drugog poluvremena pri rezultatu 1:1. Već u 52. minuti Juričić je pogodio za preokret.

U tim trenutcima njegova momčad je imala sigurne produžetke. No, igrači Pyunika su se pobrinuli da do toga ne dođe.

Najprije je Otubanjo pogodio u 76. minuti za 1:3, da bi pet minuta prije kraja susreta pobjedu potvrdio sjajni Luka Juričić.