VIDEO  Luka Begić u posljednjim trenutcima spasio Posušje začelja

HŠK Posušje FK Radnik
HŠK Posušje

U 9. kolu Premijer lige BiH nogometaši HŠK Posušje na svom su terenu podijelili bodove s Radnikom odigravši susret rezultatom 1:1.

Bio je ovo ujedno i debi Stipe Balajića na klupi Posušaka.

Gosti iz Bijeljine do prednosti su došli u 11. minuti. Strijelac za Jagodićevu momčad bio je Marković.

Do kraja poluvremena Posušje je imalo prigode preko Begića i Lauša, no rezultat se nije mijenjao. Isti rezultat na semaforu stajao je sve do 90. minute, a onda domaći dolaze do poravnanja. Precizan je bio mladi Luka Begić za radost na Mokrom Docu.

Begić svojim pogotkom tako nije dozvolio Radniku da preskoči Posušje na prvenstvenoj ljestvici, te je momčad iz Bijeljine ostala na začelju s 4 osvojena boda, dok momčad s Mokrog Doca broji dva boda više.