VIDEO  Ljubušaci se "razbacuju" majstorijama, pogledajte odličan pogodak Bože Milasa

Bože Milas NK Ljubuški
Screenshot

Još jedan odličan pogodak stiže nam iz kluba s Babovca. Nakon što su nas svojim potezima još ranije oduševili mladi pionir Jakov Barbarić i junior Ilija Vego, svoje umijeće sada je pokazao i Bože Milas.

On je naime briljirao u utakmici protiv Troglava iz Livna gdje je u pobjedi 2:1 svoje momčadi postigao oba pogotka. Jedan je bio uistinu odličan.

Milas je naime izveo korner, dobio loptu natrag,  a onda fantastično pogodio suprotni kut gostujućeg vratara.

Tomislavgrad je od 28. minute poveo pogotkom Andrije Kelave i taj rezultat pisao je sve do 81. minute. Tada je Milas uzeo stvar u svoje ruke i s dva pogotka (81. i 86.) donio pobjedu juniorima Ljubuškog.