FOTO  Zrinjski uvjerljivo svladao Zvijezdu

HŠK Zrinjski, zvijezda

Nogometaši Zrinjskog nastavili su pobjednički niz, nakon što je za vikend stradao Borac sa 4:0 u večerašnjoj utakmici Plemići su uvjerljivo bili bolji od Zvijezde rezultatom 3:0. Strijelci su bili Jakovljević (27'), Govedarica (39') te Stojkić (62+).

Za vikend pred nogometašima Zrinjskog je gostujući susret protiv Mladosti (16:30)

90.minuta Igrat će se još minuta sudačke nadokade

86. minuta Posljednja izmjena kod gostiju igru je napustio Stjepanović , a u igru je ušao Živković

83.minuta Žuti karton za Šovšića nakon oštrog starta.

77. minuta Po izmjena na obje strane kod Zvijezde igru je napustio Correia Chagas, a u igru ušao Marković.
Kod Zrinjskog u igru je ušao mladi Čoko dok je izašao Stojkić

74. minuta Nova izmjena u momčadi Zrinjskog po prvi puta u dresu sa lentom zaigrat će Kunić dok će igru napustiti Govedarica

69.minuta Još jedna prilika za Plemiće ponovo je neuspješan bio Lendrić koji je pogodio vratnicu.

67. minuta Gosti su imali priliku preko Blagojevića koji je šutirao direkt u ruke Brkića

65.minuta Prva promjena u momčadi Zrinjskog iz igre je izašao Čurjurić dok je u igru ušao Čirjak

64. minuta Izmjena u redovima Zvijezde igru je napustio Đelmić, a u igru je ušao Silva Santos Lucas

62.minuta GOOOOOOOOOOOLLLLLLLLL Solo prodor Pere Stojkića za novi pogodak Zrinjskog.  Zrinjski fantastično izgleda na terenu.

58. minuta Ponovo Zrinjski prijeti preko Govedarice, ali golman gostiju loptu izbija u korner.

53. minuta Gojković je pokušao ugroziti gol Manojlovića sa 25 metara ali lopta odlazi visoko iznad gola Zvijezde.

49. minuta Odlična akcija Govedarice koji je izašao sam na golmana Zvijezde, ne toliko jak šut brani Manojlović

Krenulo je i drugo poluvrijeme pod Bijelim Brijegom

Završeno je prvo poluvrijeme Zrinjski - Zvijezda 2:0

39.minuta GOOOOOOOOOOOLLLLLLLLL Govedarica je povećao prednost Zrinjskog.  Nakon što je Lendrić izašao 1 na 1 sa golmanom gostiju i bio neprecizan odbijenu loptu pokupio je Govedarica koji je bio siguran strijelac

37.minuta Zrinjski je preuzeo inicijativu na terenu Govedarica je pokušao glavom nakon Kadušićevog ubačaja lopta je otišla poired gola

30.minut Zrinjski i dalje prijeti, u dva uzastopna pokušaja pravo u golmana šutirao je Čurjurić

27.minuta GOOOOOOOOOOOLLLLLLLLL Nakon ubačaja iz kuta najveći u skoku bio je Slobodan Jakovljević koji je zakucao loptu u mrežu gostiju

24.minuta Sjajan solo prodor Govedarice po lijevoj strani, koji je dobacio do Šovšića  a isti je proslijedio loptu do Kadušića koji šutira visoko pored gola

19.minuta Stopostotna prilika za Lendrića koji je izašao 1 na 1 sa golmanom Manojlovićem ali se ne snalazi baš najbolje i šutira direkt u golmana Zvijezde

15.minuta Odlična prilika za Lendrića ali pomoćni sudac Dujak svira zaleđe.

11. minuta Navijači Zrinjskog popularni Ultrasi pjesmom su obilježili 26. obljetnicu  Herceg Bosne

9. minuta Prva prilika za Zvijezdu 09 pokušao je Vojinović ali lopta odlazi visoko iznad gola.

7. minuta Igra se uglavnom odvija na sredini terena bez nekih velikih prijetnji.

1.minuta Krenula je utakmica između Zrinjskog i Zvijezde odmah u na početku prilika za Zrinjski Čurjurić je šutirao ali na golu je siguran Manojlović

Prije početka utakmice nogometašu Zrinjskog Slobodanu Jakovljeviću dres sa 100 nastupa uručio je predsjednik kluba Denis Lasić.

U 19 sati u zaostalom susretu četvrtog kola Premijer lige BiH u Mostaru se sastaju Zrinjski i Zvijezda.

Live tekstualni prijenos pratite na portalu hercegovina.info

Zrinjski: Brkić, Gojković, Čurjurić, Zlomislić, Šovšić, Stojkić, Lendrić, Jakovljević, Mandić, Kadušić, Govedarica.

Zvijezda 09 : Manojlović, Benović, Mehmedagić, Blagojević, Đelmić, Stjepanović, Tojčić, Vojinović, Predragović, Correia, Badji.