Leotar u ludoj završnici preokretom slavio kod Rudara

Leotar, rudar prijedor, premijer liga BIH natjecanje
FK Leotar

Nogometaši Leotara u 21. kolu Premijer u Prijedoru su svladali Rudar rezultatom 2:1 i tako osvojili važne bodove, protiv protivnika s kojim vode izravnu borbu za ostanak u ligi.

Domaći su do prednosti došli u 38. minuti. Amoah je asistirao, a Nikola Mandić pogađa mrežu gostiju.

Taj rezultat na semaforu je stajao sve do 87. minute, a onda slijedi luda završnica.

Najprije je Miljan Govedarica nakon velike gužve u 87. minuti pogodio za poravnanje, a već u sljedećem napadu Gruzijac Rashid Chichba pogađa za preokret i pobjedu Leotara.

Ovom pobjedom Leotar je došao do svog 19 boda i nalazi se na devetom mjestu, dok je Rudar deseti s tri boda manje.

U idućem kolu Leotar će dočekati Željezničar, dok Rudar ide u goste posljednjeplasiranom Radniku.