FOTO/VIDEO  KORAK BLIŽE TITULI Zrinjski ispratio Tuzla City s 'peticom' u mreži i pobjegao na velikih 19 bodova prednosti

Zrinjski i Tuzla city

Još jednu fenomenalnu utakmicu odigrali su nogometaši HŠK Zrinjski koji su večeras na svom stadionu svladali Tuzla City rezultatom 5:0 te tako momčadi s Tušnja pobjegli na velikih 19 bodova prednosti.

Mrežu gostiju načeo je Tičinović u 33. minuti. Savić je glavom loptu spustio do Jankovića koji odlično upošljava Tičinovića, a ovaj prebacuje vratara gostiju za 1:0.

Do drugog pogotka 'Plemići' dolaze u 50. minuti. Memija je sjajno ubacio, a Bilbija glavom šalje loptu u mrežu.

U 63. minuti već je 3:0. Loptu je do Bilbije proslijedio preko glave Šipovac, a Bilbija je zakucao u mrežu.

U 72. minuti Bilbija upisuje i asistenciju. Sjajno je vratio asistenciju Šipovcu koji loptu zakucava pod gredu.

Pobjedu je potvrdio Ivan Jukić u 82. minuti majstorskim pogotkom.

Zrinjski je pobjedom stigao do svog 63 boda, dok je drugoplasirana Tuzla City ostala na 44 osvojena boda.