KAKVA UTAKMICA MALTEŽANA Veležovi 'krvnici' u 91. minuti sledili krcat stadion Levskog, a potom i izbacili Bugare

Hamrun Spartans,FK Velež,konferencijska liga

Malteški Hamrun napravio je još jedno iznenađenje u kvalifikacijama Konferencijske lige. Plasirao se u play-off izbacivanjem bugarskog Levskog.

"Maltežani su u drugom pretkolu s dva puta po 1:0 šokirali mostarski Velež. Onda su u prvoj utakmici naredne runde izgubili 1:0 od Levskog pred svojim navijačima i činilo se da je to kraj njihove europske bajke", piše Index.

Primili u 91. pa zabili čim se krenulo s centra

U uzvratu u Bugarskoj poveli su u 78. minuti i imali rezultat koji ih vodi u produžetke sve do 91. minute i pogotka Tsunamija. Međutim, već u sljedećem napadu Hamrun je zabio za 2:1 i produžetke. U dodatnih 30 minuta nije bilo golova pa su se izvodili jedanaesterci. Bugari su promašili dva, a gosti zabili sva četiri za svoj najveći europski uspjeh u povijesti.

Za plasman u grupnu fazu igrat će protiv beogradskog Partizana.