KAKAV ŠOK Borac iz Konferencijske lige ispao od momčadi s Farskih Otoka

Benjamin Tatar Borac
MONDO

Nogometaši Borca šokantno i neočekivano su se oprostili od Konferencijske lige.

Nakon što su prošli tjedan u Modriči opravdali ulogu favorita i slavili rezultatom 2:0, večeras su doživjeli težak udarac i ispali nakon izvođenja jedanaesteraca.

Domaći su na poluvrijeme otišli s prednošću 1:0, a pogodak je postigao Egilsson u 35. minuti.

U nastavku uragan domaćih. Danas odlični Egilsson precizan je bio dva puta s bijele točke u 54. i 66. minuti. Na semaforu je u tim minutama pisalo nevjerojatnih 3:0.

Nadu Borcu vratio je Benjamin Tatar pogotkom u 75. minuti za 3:1 što je i bio i krajnji rezultat regularnog djela susreta.

Nakon što ni nakon produžetaka nije bilo pobjednika, pristupilo se jedanaestercima, a spretniji i sretniji bili su domaći rezultatom 4:3.

Ovome dodajmo kako je drugi bh. predstavnik u Konferencijskoj ligi Tuzla City uvjerljivo prošla prvu prepreku te je s visokih 6:0 svaladal Tre Penne. Podsjetimo Tuzlaci su i u prvom susretu slavili. Rezultat je bio 2:0.