FOTO  Jamak presudio aktualnom prvaku: NK Čelik - HŠK Zrinjski 1:0

Stadion HŠK Zrinjski

... postigao je Nermin Jamak u 72. minuti.

U prvom poluvremenu Zrinjski je više imao loptu u svom posjedu, ali ništa konkretno nismo mogli vidjeti pred golom domaćina. Čelik se više bazirao na kontre, a na odmor se odlazi rezultatom 0:0.

Drugo poluvrijeme donosi također otvorenu igru, ali malo je bilo pravih šansi za postizanje gola. Zrinjski je bio za nijansu konkretniji, no ništa naročito nisu napravili pred golom Ružića.

Kao što smo već ranije napisali igrala se 72. minuta kada Bevab sjajno ubacuje iz slobodnog udarca, a na pravom mjestu je Nermin Jamak koji pogađa za 1:0.

Zrinjski je do kraja utakmice pokušavao da postigne pogodak, ali sve je to bilo dosta loše. Jedinu pravu šansu za Zrinjski pred sam kraj utakmice imao je Filipović koji izlazi sam pred vratara, ali Ružić odlično brani.