Jakirovićeva Rijeka pripreme završila pobjedom, briljirao bivši Dinamovac

Rijeka Honved
NK Rijeka

Rijeke pobijedili su s 2:0 mađarskog prvoligaša Honved na Rujevici u posljednjem pripremnom ogledu prije nastavka sezone. Igrač utakmice bio je Antonio Marin, dvostruki strijelac koji je ove zime pojačao Rijeku, kamo je došao na posudbu iz Dinama, vodeće momčadi HNL-a.

Prvi pogodak Marin je postigao na samom kraju prvog poluvremena, u 45. minuti, dok je pitanje pobjednika riješeno u 88. minuti, kada je Marin okončao kontranapad golom za 2:0. Ranije tijekom zimske stanke Honved je igrao utakmice protiv još dva hrvatska prvoligaša.

Protiv Lokomotive je remizirao 0:0, dok je Osijek svladao s 2:1. Rijeka nastavak sezone dočekuje kao osma momčad na prvoligaškoj ljestvici, a prvu utakmicu igra 21. siječnja, kada u sklopu 18. kola gostuje u Osijeku.